oheň 2

Hudec Jiří

Kovářství - zámečnictví

Úvod
Kontakt
Fotky Plotový program Katalog výrobků
Reference
Zámečnické výrobky

Odkazy

    Účinkovali jsme také v pořadu Chalupa je hra, kde jsou vidět některé naše výrobky - zejména kovaný pavouk, kovaný čert, dveře a průduchy u pece na chleba. Je zde vidět také na začátku vysílání kovaná poštovní schránka a klepadlo na dveře. Na konci pořadu jsou zobrazeny kované panty a kliky na skříni Jindřišce.truhlářství profistyl - Milan Švarc   Truhlářství PROFISTYL - Milan Švarc
  Spolupracujeme se zakázkovým truhlářtvím, kam dodáváme kované kliky, panty, úchytky, ale i speciální věci, které si zákazník dovede představit. O kvalitě výrobků se převědčilo už mnoho zákazníků, tak se můžete přidat: www.truhlarstvi-profistyl.cz


Dne 5. a 6. října 2013 proběhl náš první ročník dne otevřených dveří, který se konal v rámci dne otevřených ateliérů na Vysočině. Z důvodu velké spokojenosti návštěvníků, kteří se přišli podívat, jak na ukázku kování, tak i ukázky některých hotových výrobků nebo si jen popovídat, plánujeme v této akci pokračovat i v nadcházejících letech. Zde jsou některé reakce návštěvníků z návštěvního archu

Dne 4. a 5. října 2014 proběhl již druhý ročník dne otevřených dveří, který se konal opět v rámci dne otevřených ateliérů na Vysočině. Zájem návštěvníků byl vyšší než v prvním ročníku, a když opouštěli naši dílnu, byly spokojeni minimálně, tak jako loni. Byly k vidění některé výrobky, ale největší zájem byl o ukázku kování v praxi. Na oplátku nám někteří návštěvníci zanechaly dojmy v návštěvním archu. Už teď se těším až se s Vámi setkám zase příští rok první víkend v říjnu.

Reference od některých zákazníků

Dobrý den, pane Hudče, na internetu jsem narazila na fotografii Vašeho výrobku, který mne velmi zaujal. Jedná se o věšák rybí kost (fotografii z Vašich stránek přikládám). Obracím se na Vás s dotazem, jaký je rozměr, či zda je možné vyrobit na požadovaný rozměr a jaká by byla cena? Děkuji Vám mnohokrát za odpověď a přeji pěkný den.
Dobrý večer, pane Hudče, zásilka dorazila v pořádku, dnes jsem ji vyzvedla. Věšák je perfektní, mnohokrát děkujeme! Mějte se pěkně a ať se Vám daří! Bžoňková Miroslava

Dobrý den, závazně u Vás objednávám 8 ks Držák na madla DM 2 ručně kovaný výška 18 cm.
Dobrý den, dnes došla naše objednávka - držák na madlo DM 2.Došla vpořádku a jsem moc spokojená ani jsem si nemyslela, že budou držáky tak pěkné. Děkujeme a ať se vám daří. Sládková
 

Dobrý den, chtěl jsem moc poděkovat, zásilka v pořádku dorazila a úchytky jsou již namontované. Vypadají naprosto skvěle, jsem spokojeni ..
Budu odhadem v únoru vyrábět digestoř a tak asi také budou nějaké kované prvky, tak se na Vás zase obrátím :-)
Přeju příjemný den a zdravím Jiří Louthan

Dobrý večer, úchytky dnes dorazili v poriadku. Veľmi sa mi páčia, uvidíme ako to všetko spolu ukáže po kompletizácií linky v sobotu.
ďakujem
S pozdravom Steinemannová

Dobrý den, procházel jsem si Vaše stránky a našel řadu zajímavých kovářských výrobků a tak jsem se chtěl zeptat, jestli by bylo možné dodat jeden nebo dva typy kovaných výrobků, které momentálně potřebuji a ve standardní nabídce jsem je nenašel. To co jsem našel a moc se mi líbí jsou držáky/konzole madla ke schodišti. V podobném provedení, tj. z nějaké páskoviny, bych potřeboval vyrobit - kovaný pásek pro zakrytí spoje trámů- trámy jsou cca 10x12cm. 
Mnohokrát děkuji za odpověď a informace – musím říct, že jste mi udělal velkou radost! Pásky změřím podle trámů a nejpozději na začátku příštího týdne bych napsal a vše objednal. 
Dobrý den, zásilku jsem ve čtvrtek vyzvedl, zaplatil a s radostí rozbalil. Je to perfektní, postupně vše montuji, je to přesně tak, jak jsem si přál, aby to vypadalo, takže mnohokrát děkuji! Počítám, že budou i další věci, jak postupně v domě vybavujeme interiéry a tak se pak ozveme s dalšími požadavky, jakmile nastane správný čas :-)
Ještě jednou děkuji S pozdravem a přáním příjemného dne Jiří Louthan

Dobrý den, rád bych u vás objednal kovaný pant KP 3 v počtu 2 kusů.

Dobrý den, z důvodu velké spokojenosti bych u Vás rád objednal znovu to samé. Plus pokud je to možné 10 hřebíků navíc.

Dále na Vás mám prosbu, jestli by bylo možné nechat si Vámi vyrobit, ve stejné podobě (stylu) jako tyto panty, dveřní zástrč.

Děkuji za info! S úctou Jiří Sýkora


Kvalita a preciznost naší práce byla oceněna v časopisu Rodinný dům 5/2012. Poštovní schránka "aktovka" dostala 4,5 hvězdiček z 5 možných a obsadila druhé místo. Že se zalíbila nejen porotě, ale i čtenářům časopisu dokazuje text uvedený u fotografie: "Kovaná poštovní schránka "aktovka" pochází z dílny kováře Jiřího Hudce z Lísku-Lhoty u Bystřice nad Pernštejnem a zaujala nás stejně jako paní Malou, která nám ji poslala. Ano, takto vypadá poctivé, kvalitní řemeslo!"
Odkaz na stažení časopisu - Hodnocení poštovních schránek

Vážený pane Hudec, rádi bychom si objednali Vaše krásné kované úchytky KNÚ4. Děkujeme moc a tradičním ručním řemeslům zdar!

Dobrý večer, na internetu jsem dosud neviděl hezčí držák madla než je ten Váš, moc chválím.
Děkuji  Janda Luboš.
Dobrý večer, děkuji moc, dnes jsem převzala balíček a je to super. Ještě jednou díky.

Dobrý den pane Hudec, rozhodli jsme se upravit venkovní vzhled našeho rodinného domečku - po změně fasády bychom ho rádi ozdobili kovanými prvky. Po shlédnutí pořadu v televizi, jsme si vybrali Vás jako našeho kováře, protože se nám Vaše práce moc líbí. Naše představa je, že všechny doplňky budou mít nějaký stejný jednotící prvek. Mockrát děkujeme s pozdravem Dohnalovi.
Ještě jednou Vám moc děkujeme za krásná díla, která zdobí náš domeček a která obdivuje nejeden soused.
S pozdravem Marta Dohnalová

Přeji dobrý pan mistře, mám dotaz. Bylo by možné prosím zhotovit poštovmí schránku, kterou jsem zhlédla na vašich vebových stránkách a přímo mně fascinovala. S přáním vydařeného dne Vlasta Šebestová.

Dobrý den pane Hudec, viděla jsem v televizním pořadu Chalupa je hra jaké jste dělal předměty paní Daně a zaujala mě poštovní chránka - jedná se o tvar obálky a aktovky. Prosím o přibližnou cenu a zda by bylo možné zhotovení. Děkuji Vám a ať se daří samé pékné kousky. Jedličková

DOBRÝ DEN, VIDĚLA JSEM V TELEVIZI POŘAD O HOSPODĚ U FIALŮ VE VÍRU. MOC MNĚ ZAUJALA VAŠE
PRÁCE A PROTO JSEM SI ZAŠLA NA INTERNET. NAŠLA JSEM ZDE VÝROBKY, KTERÉ SE MI VELICE LÍBILI. MĚLA BYCH ZÁJEM O POŠTIVNÍ SCHRÁNKU. MŮJ DOTAZ ZNÍ ZDALI MÁTE VOLNĚ NĚJAKÉ K DISPOZICI, VPŘÍPADĚ, ŽE DOJEDU TAK SI JI ROVNOU ODVEZU. LÍBILI BY SE MI I DALŠÍ VĚCI. JEST MOŽNÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA PO DOHODĚ I V SOBOTU? PROSÍM O LASKAVÉ ZASLÁNÍ ZPRÁVY. DĚKUJI A ZDRAVÍM MARKOVÁ.

Dobrý den, tímto si u Vás objednáváme z Vaší nabídky kovanou kliku KK3 s roztečí 90mm. Jedná se o vchodové levé dveře.  Pokud stojím venku čelem ke dveřím, otevírají se dovnitř, panty jsou na pravé straně.
Velmi Vám děkujeme, už se na kliku moc těšíme. S pozdravem Michal a Markéta Hrochovi!!
Dobrý den, klika dorazila, sedí perfektně, moc Vám děkujeme za ochotu a vyřešení chyby z naší strany. Jsme velmi spokojení. Určitě budeme rádi s vámi dále v kontaktu v případě další kovářské práce. Michal Hroch

Dobrý den pane Hudec, pěkně zdravím Vysočinu. Ačkoliv každoročně projíždím vesničkou Lísek na chalupu rodičů, bohužel mi uniklo, že v Lísku tvoříte a máte  tam dílnu. Setkala jsem se s vašimi výrobky přes pořad ČT. Okolí Bystřice velmi dobře znám, protože jsem tam vyrůstala a navštěvovala patřičné školy.
Z mnoha, teď již Vámi známých důvodů se na Vás obracím. Vaše výrobky se mi velmi líbí, máte pro danou věc cit a to oceňuji. Zalíbily se mi poštovní schtránky, které máte na webu a které jste již vyrobil. Brašna s nápisem Pošta je mi symtatičtější. Nicméně, mám svoje požadavky. Do schránky je důležité vhodit časopisy A4, tedy  bez problémů. Chtěla bych, aby schránka byla uzamykatelná. Může se na přední straně objevit paleta... No, vzhled vás nechám nastínit,. já sama popřemýšlím. Pro začátek a moji představu mi udejte předběžnou cenu schránek, které jsou již hotové. Návrh upřesním a potom budeme moci pokračovat a já se rozhodnu co dále.
Děkuji za odpověď. Zaciosová

Dobrý den, velice mne zaujala prezentace a reference Vaší práce na internetu a dovoluji si Vás oslovit s poptávkou po zhotovení kovaného zábradlí na terasu u schodů do sklepa. Mám zpracováný jednoduchý plánek zábradlí a ukázku přibližného zpracování detailu - viz. příloha. Představuji si, že povrch zábradlí by byl kovaný ("potlučený", ne hladký), následně pozinkovaný a černošedě (šedá patina na černém podkladu) nabarven a bezbarvě nalakován. Zábradlí by mohlo být ukotveno vruty do zdi a trámu a případně vypodloženo s vymezením šrouby, které by měly nějakou ozdobnou koncovku (rozetu). Bylo by možno stanovit cenu zhotovení takovéhoto zábradlí? A jaká je doba jeho zhotovení? S úctou a díky předem za odpověď, Petr Cmunt.

Dobrý den Jiří, náhodou jsem viděla v televizi Vaši krásnou práci. Rekonstruujeme chalupu taky jako paní Dana a ty držátka ručiček jsou úžasný. Chci se zeptat, zda by bylo možné aby jste mi je vykoval taky na linku v kuchyni a ještě bych se ráda zeptala, jestli by bylo možné dát ozdobné kování na panty na stávající dveře jako imitaci. Jste moc šikovný. Hezký den Ivana Vychytilová.
 
Dobrý den, pane Hudec, přečetla jsem si Vaše webové stránky a dovoluji si požádat Vás o informaci, zda byste mohl vyrobit napodobeninu starého stolního otevíráku na lahve. Nevím, zda jste pamětník a vybavuje se Vám, jak takový otevírák lahví vypadá. Představuji si železný předmět v podobě jakési malé, duté polokoule o průměru cca 5 cm. Rovná část polokoule tvoří zadní část otevíráku a má otvor pro šroub na přišroubování otevíráku ke stolu. V oblé části jsou jakoby otevřená ústa s jazýčkem pro otevření zátky (v podstatě stejný tvar jazýčku, jaký má klasický otvírák na lahve, resp.zátek). Jak jsem uvedla, polokoule je dutá, tzn., že "ústy" lze protáhnout šroubovák na zadní stranu a otevírák se přišroubuje ke stolu. Většinou se připevňuje k horní části vnějšího boku stolu (býval kdysi ve starých hospodách). Nevím, zda se mi podařilo popsat výroběk srozumitelně. Pokud byste byl schopen a ochoten tento otevírák vyrobit, objednala bych u Vás nejméně 7 kusů. V kladném případě mi prosím sdělte předpokládanou cenu. Velmi se těším na Vaši odpověď a přeji Vám mnoho dobrého. S uctivým pozdravem Miloslava Kubíková.
Dobrý den, velmi Vám děkuji za zaslané fotografie, otevírák je perfektní! Těším se na zásilku a ještě jednou Vám děkuji! Mnoho spokojených zákazníků a úspěchu Vám přeje M.Kubíková.

Dobrý den, již delší dobu máme zájem o pavučinu s pavoukem a dnes jsme zhlédli v ČT program Chalupa je hra. Našli jsme si Vaše internetové stránky a dovolujeme si Vás oslovit, zda byste nám nevyrobil něco podobného. Máte jej také v katalogu foto uvedeného jako pavouk 1. Prosím Vás o informace o průměru pavučiny a ceně. Děkujeme Behulovi .Zpět